Dzisiaj jest: Wtorek
22 Lipca 2014
Imieniny obchodzą
Albin, Bolesława, Bolisława,
Laurencjusz, Wawrzyniec, Maria
Magdalena, Milenia, Pankracy,
Więcemiła

Do końca roku zostało 163 dni.
Zodiak: Rak

Cytat dnia

Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza.
HARMONOGRAM DYŻURÓW TRENERÓW (ANIMATORÓW) NA OBIEKCIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 22 lipca 2014 14:53

w dniach od 19 lipca (sobota) do 25 lipca (piątek) 2014r.

- sobota 19.07.2014r. – p. M. Zalewski od godz. 1200 do godz. 2000;

- niedziela 20.07.2014r. – p. M. Zalewski od godz. 1200 do godz. 1900;

- poniedziałek 21.07.2014r. – p. M. Zalewski od godz. 1600 do godz. 2000;

- wtorek 22.07.2014r. – p. M. Zalewski od godz. 1600 do godz. 2000;

- środa 23.07.2014r. – p. A. Wachowska od godz. 1600 do godz. 2000;

- czwartek 24.07.2014r. – p. M. Zalewski od godz. 1600 do godz. 2000;

- piątek 25.07.2014r. – p. M. Zalewski od godz. 1600 do godz. 2000.

W imieniu Animatorów serdecznie zapraszam do uczestnictwa w zajęciach i korzystania z obiektu sportowego – „Moje boisko Orlik 2012” w sezonie 2014!

Ze sportowym pozdrowieniem

Dyrektor ZS Nr 1 w Goworowie

mgr Jacek Dobrzyński

 

 
HARMONOGRAM DYŻURÓW RATOWNIKÓW NA BASENIE „AQUA-FUN” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 22 lipca 2014 10:49

_DSC0055 [800x600]_DSC0034 [800x600]_DSC0023 [800x600]_DSC0020 [800x600]_DSC0009 [800x600]_DSC0007 [800x600]_DSC0003 [800x600]_DSC0002 [800x600]_DSC0001 [800x600]SAM_3052 [800x600]SAM_3051 [800x600]SAM_3046 [800x600]SAM_3042 [800x600]SAM_3037 [800x600]SAM_3036 [800x600]SAM_3035 [800x600]SAM_3034 [800x600]10042014901 [800x600]10042014900 [800x600]10042014896 [800x600]10042014893 [800x600]10042014892 [800x600]

w dniach od 21 (poniedziałek) do 27 lipca (niedziela) 2014r.

- poniedziałek 21.07.2014r. – p. K. Wróblewski od godz. 1200 do godz. 1800;

- wtorek 22.07.2014r. – p. P. Szulerecki od godz. 1200 do godz. 1800;

- środa 23.07.2014r. – p. B. Choromański od godz. 1200 do godz. 1800;

- czwartek 24.07.2014r. – p. P. Szulerecki od godz. 1200 do godz. 1800;

- piątek 25.07.2014r. – p. B. Choromański od godz. 1200 do godz. 1800;

- sobota 26.07.2014r. – p. B. Choromański od godz. 1200 do godz. 1800;

- niedziela 27.07.2014r. – p. P. Szulerecki od godz. 1200 do godz. 1800.

W imieniu Ratowników serdecznie zapraszam do uczestnictwa w zajęciach nauki pływania i korzystania z basenu „Aqua-Fun” na obiekcie – „Moje boisko Orlik 2012” w sezonie 2014!

Ze sportowym pozdrowieniem

Dyrektor ZS Nr 1 w Goworowie

mgr Jacek Dobrzyński

 

REGULAMIN BASENU SEZONOWEGO „AQUA-FUN”

w Zespole Szkół Nr 1 w Goworowie

Poprawiony: wtorek, 22 lipca 2014 14:51
 
Podręczniki na rok szkolny 2014/2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 09 lipca 2014 08:13

Szkoła Podstawowa

Gimnazjum

 
Dyżury nauczycieli podczas wakacji w Zespole Szkół Nr 1 w Goworowie od 18.08 do 29.08.2014r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 09 lipca 2014 07:58

Szkoła Podstawowa

data

nauczyciel

forma zajęć

18.08.2014r.

Krystyna Mucińska

Małgorzata Dobkowska

Teresa Leśniewska

Zajęcia teatralne

Zajęcia teatralne

Gry i zabawy biblioteczne

19.08.2014r.

Barbara Wójcik

Zajęcia z wykorzystaniem tablicy interaktywnej

20.08.2014r.

Małgorzata Zacharek

Dorota Dumała

Stanisława Lendziszewska

Gry i zabawy integrujące

21.08.2014r.

Krystyna Zacharek

 

Jadwiga Kucharczyk

Janina Zięba

Edyta Nurczyk

Przygotowanie rozpoczęcia roku szkolnego

Pomoc w przygotowaniu rozpoczęcia roku szkolnego

Zabawy taneczne

22.08.2014r.

Anna Rurka

Gry i zabawy planszowe

25.08.214r.

Krystyna Gajewska

Edyta Furmaniuk

 

Aneta Gąsior

Dorota Kwiatkowska

Filmy przyrodnicze

Interaktywne zadania matematyczne

Zajęcia plastyczne w świetlicy

Zajęcia plastyczne w świetlicy

26.08.2014r.

Krystyna Zacharek

 

Jadwiga Kucharczyk

Przygotowanie rozpoczęcia roku szkolnego

Pomoc w przygotowaniu rozpoczęcia roku szkolnego

27.08.2014r.

Dorota Późniewska

Elżbieta Reluga-Grabowska

Agnieszka Puczkowska

Gry i zabawy sportowe

28.08.2014r.

Michał Niechoda

Adam Dąbrowski

Gry i zabawy

29.08.2014r.

Anna Kaczmarczyk

Katarzyna Chilicka

Ewa Mirowska

Elżbieta Kucharczyk

Gry i zabawy integracyjne

Dyżury nauczycieli podczas wakacji w Zespole Szkół  Nr 1 w Goworowie od 18.08 do 29.08.2014r.

Gimnazjum

data

nauczyciel

forma zajęć

18.08.2014r.

Joanna Gryczka

Aneta Brzezińska

Elżbieta Bieniecka

Gry i zabawy uwalniające emocje i uczące właściwych zachowań

19.08.2014r.

Bogumiła Lewicka-Mróz

Jadwiga Gołębiewska

Gry i zabawy integrujące

Gry i zabawy integrujące

20.08.2014r.

Ewa Grabowska

 

Bawimy się w teatr

 

21.08.2014r.

Żaneta Korczakowska

Agnieszka Dudziec

Barbara Grabowska

Gry i zabawy

22.08.2014r.

Agnieszka Kosiorek

Grzegorz Dzierzgowski

Bawimy się w teatr

Zabawa z tablicą interaktywną

25.08.2014r.

Jan Wyszkowski

Anna Karpińska

Zajęcia sportowe

Gry i zabawy edukacyjne

26.08.2014r.

Bożena Drabot

Mirosława Duch

Gry i zabawy historyczne

Zajęcia z wykorzystaniem tablicy interaktywnej

27.08.2014r.

Halina Szredzińska

Karolina Dąbrowska

Krzysztof Duda

Marek Skierczyński

Matematyka na wesoło

Bawimy się w j. niemiecki

Matematyka na wesoło

Zabawa z astronomią

28.08.2014r.

Joanna Janowska-Milczarek

Jarosław Karpiński

Dorota Ciskowska

Zagadki chemiczne

Gry i zabawy sportowe

Gry i zabawy sportowe

29.08.2014r.

Beata Ciepierska

Joanna Głażewska

Zajęcia chóralne

Zabawy z j. angielskim

 
Konkurs matematyczny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 09 lipca 2014 07:56

11 czerwca 2014r. w Szkole Podstawowej w Goworowie odbył się szkolny konkurs matematyczny  dla klas II i III ,,Mistrz matematyki”. Każdą klasę drugą reprezentowało 5 uczniów, a trzecią 4 uczniów (ogółem w konkursie udział wzięło 22 uczniów).

W kategorii klas drugich Mistrzem matematyki została uczennica z klasy IIa Zuzanna Nowak.

II miejsce zajął uczeń również z kl. IIa Wiktor Gruz.

III miejsce zajęli: Patrycja Lenkiewicz z kl. IIa i Jakub Staszczuk z klasy IIb.

W kategorii klas trzecich Mistrzem matematyki została uczennica z klasy IIIc Aleksandra Mateusiak.

II miejsce zajęła uczennica również z kl. IIIc Natalia Eksterowicz.

III miejsce zajął uczeń z kl. IIIb  Mateusz Wilczewski.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody, których sponsorami była Dyrekcja Szkoły.

Konkurs dla klas II zorganizowały p. Iwona Chorchos, p. Dorota Późniewska i p. Agnieszka Puczkowska, a dla klas III -  p. Krystyna Zacharek, p. Edyta Kośnik i p. K. Chilicka.

Organizatorzy

Poprawiony: środa, 09 lipca 2014 07:58
 
Sukces Kasi Ziemek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 30 czerwca 2014 08:30

DSCN1228 [800x600]DSCN1227 [800x600]DSCN1226 [800x600]DSCN1223 [800x600]

Uczennica naszego gimnazjum Katarzyna Ziemek została laureatką XI edycji Konkursu Ekologicznego „Smak ekologicznej żywności”. Konkurs, organizowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, przebiegał w dwóch etapach – szkolnym i wojewódzkim. W pierwszym to szkoła wyłoniła swojego reprezentanta. W drugim etapie uczestnicy musieli rozwiązać test, na który złożyły się 33 pytania z możliwością wyboru oraz 3 pytania opisowe. Uczestnikami konkursu byli gimnazjaliści z całego Mazowsza, którzy okazali się  najlepszymi w swoich szkołach. Miłym zakończeniem konkursu był spacer po warszawskim ZOO.

Kasię w jej postępach ekologicznych wspierali Rodzice oraz nauczycielka biologii Jadwiga Gołębiewska.

 

 

 
Dofinansowanie zakupu podręczników „Wyprawka szkolna” 2014/2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 26 czerwca 2014 11:55

W związku z Rządowym programem pomocy uczniom w roku szkolnym 2014/2015

Dyrektor Zespołu Szkól Nr 1 w Goworowie informuje Rodziców,

że istnieje możliwość dofinansowania zakupu podręczników

uczniom klas II – III i VI szkoły podstawowej oraz uczniom niepełnosprawnym

posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Dofinansowanie przysługuje uczniom z rodzin, w których dochód nie przekracza 539 zł netto miesięcznie na jedną osobę lub wymagającym pomocy ze względu na przypadki określone w art. 7 ustawy z dnia 12 marca 2004r. o pomocy społecznej (tj. ubóstwa, sieroctwa, bezdomności, bezrobocia, niepełnosprawności, długotrwałej lub ciężkiej choroby, przemocy w rodzinie,  wielodzietności, alkoholizmu lub narkomanii, zdarzenia losowego i sytuacji kryzysowej, klęski żywiołowej lub ekologicznej), a także uczniom niepełnosprawnym, posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Poprawiony: czwartek, 26 czerwca 2014 11:56
Więcej…
 
Ogłoszenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 26 czerwca 2014 11:47

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014 SZKOŁA PODSTAWOWA

27 CZERWCA 2014 ROKU

DYREKCJA, RADA PEDAGOGICZNA I UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W GOWOROWIE SERDECZNIE

ZAPRASZAJĄ NA UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2013/2014,

KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ 27 CZERWCA 2014 ROKU.

HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI

  • GODZ. 7.45- ZBIÓRKA UCZNIÓW PRZED SZKOŁĄ I PRZEMARSZ DO KOŚCIOŁA POD OPIEKĄ WYCHOWAWCÓW I RODZICÓW,
  • GODZ. 8.00- UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA,
  • OKOŁO GODZ. 8.45- PRZEMARSZ UCZNIÓW Z KOŚCIOŁA DO SZKOŁY POD OPIEKĄ WYCHOWAWCÓW I RODZICÓW,
  • GODZ. 9.00- UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO DLA KLAS 0- III,
  • GODZ. 9.00 - UCZNIOWIE KLAS IV - VI SPOTYKAJĄ SIĘ Z WYCHOWAWCAMI W PRZYDZIELONYCH KLASACH.
  • GODZ. 10.00- UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO DLA KLAS IV- VI.

UROCZYSTOŚCI SZKOLNE BĘDĄ ODBYWAŁY SIĘ NA SALI GIMNASTYCZNEJ ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1

W GOWOROWIE.

Przydział klas na spotkanie wychowawców z uczniami w dniu 27 czerwca 2014r.

Klasa

Imię i nazwisko wychowawcy

Numer Sali lekcyjnej

0a

p. St. Lendziszewska

23

0b

p. D. Dumała

10

0c

p. J. Zięba

11

0d

p. M Zacharek

22

1a

p. E. Kucharczyk

12

1b

p. A. Kaczmarczyk

1

1c

p. K. Chilicka

2

2a

p. Kr. Zacharek

20

2b

p. E. Kośnik

2

3a

p. D. Późniewska

13

3b

p. A. Puczkowska

4

3c

p. I. Chorchos

21

4a

p. A. Dąbrowski

Pracownia komp. S.P.

4b

p. E. Furmaniuk

2

5a

p. K. Mucińka

3

5b

p. K. Gajewska

10

6a

p. D. Skierczyńska

11

6b

p. E. Reluga- Grabowska

4

6c

p. M. Niechoda

1

Poprawiony: czwartek, 26 czerwca 2014 12:01
 
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014 - GIMNAZJUM PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 25 czerwca 2014 22:03

26.06.2014r. (czwartek)

- godz. 1245-1300 – zbiórka uczniów przed szkołą i przemarsz do Kościoła pod opieką wychowawców

- godz. 1300- 1345- uroczysta Msza Św.

- godz. 1345- 1400- przemarsz uczniów z Kościoła do szkoły pod opieką wychowawców

- godz. 1400- 1540- uroczyste zakończenie Roku Szkolnego (sala gimnastyczna)

- godz. 1540- 1630- spotkanie uczniów z wychowawcami w salach zgodnie z przydziałem.

Po uroczystości odwozy uczniów wg harmonogramu na dzień 26.06.2014r.

 

Poprawiony: środa, 25 czerwca 2014 22:04
 
Informacja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 25 czerwca 2014 05:54

konkurs (8) [800x600]konkurs (7) [800x600]konkurs (3) [800x600]konkurs (2) [800x600]konkurs (1) [800x600]

Dnia 18.06.2014r. odbyło się spotkanie dla klas I-III z panem dzielnicowym Sławomirem Subczyńskim, którego celem było przypomnienie najważniejszych zasad dotyczących bezpieczeństwa w czasie wakacji. Wprowadzeniem do tematu było zaprezentowanie wiersza i piosenki przez dzieci z klasy II a i I c. Następnie pan dzielnicowy rozmawiał z uczniami na temat odpowiedzialnego  zachowania podczas prac  polowych, jazdy na rowerze, pobytu nad wodą, postępowania w przypadku znalezienia niewypałów i niewybuchów, rozmowy z nieznajomymi itp.

W drugiej części odbyło się rozstrzygniecie konkursu plastycznego „Odżywiam się zdrowo- jem owoce i warzywa”. Uczniowie klas III mieli w klasach pogadanki na temat zdrowego  odżywiania i jego wpływu na zdrowie człowieka oraz wykonywali prace plastyczne na ten temat. Na apelu otrzymali nagrody rzeczowe, książki i dyplomy, które wręczyła pani dyrektor Karolina Zacharek w towarzystwie gości. Spotkanie zakończyło się wspólną fotografią laureatów konkursu.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Mateusz Wilczewski,

II miejsce; Wiktoria Wojtczyk,

II miejsce: Aleksandra Mateusiak, Szymon Pazuła,

Wyróżnienia: Emilia Ciskowska,  Julia Dąbkowska, Julia Oliwia Iwańska, Kamila Kowalewska, Paulina Lewandowska, Amelia Anna Ostrowska, Klaudia Pawłowska, Kinga Sadowska, Krystian Subda, Aleksandra Szklarczyk, Dorota Święcicka, Michał Zacharek, Zuzanna Zych,

Organizatorzy:

Ewa Mirowska

Joanna Gryczka

Aneta Brzezińska

Anna Rurka

 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 12


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.